• Намалена цена
  • Неодамнешно
KMC 25H 136/142/144/152 Линкови Вози Синџир 43 47cc 49cc Мини ЈАМА Џеб Ракета Quad Нечистотија Велосипед АТВ
zoom_in

KMC 25H 136/142/144/152 Линкови Вози Синџир 43 47cc 49cc Мини ЈАМА Џеб Ракета Quad Нечистотија Велосипед АТВ

DEN 412.00 412.32

Количина на стоки
check Тековен


ВИСОК КВАЛИТЕТ на Мерењето Синџир Посебно за 43 47cc 49cc Мини ЈАМА Џеб Ракета Quad Нечистотија Велосипед АТВ Kart
25 H 136 Линкови, Добар Квалитет, Направени од страна на KMC
Молчи Синџир
Добра отпорност на абење
Пред-протегала и анти-замор
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Синџир Тип : Kart АТВ Управувано Синџир
Синџир Должина на : 136 142 144 152 Links
Материјали : Челик
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Теренот : 1/4" (6.35 mm)
Валчести Линк Ширина : 0.125" (3.18 mm)
Черупка Diam : 0.129" (3.30 mm)
Линк Плоча (Дебелина) : 0.039" (1.0 mm)
Валчести Линк Плоча (Висина) : 0.232" (5.9 mm)
Pin Diam : 0.091" (2.31 mm)
Dver-Сите Ширина Riv : 0.350" (8.9 mm)
Просек Затегнувачка Цврстина(Килограми) : 1278 lbs
Пакет Се Вклучени :
1 x 25 H 136/142/144/152 Линкови Синџир Диск
Fitment :
43 47cc 49cc Мини ЈАМА Џеб Quad Нечистотија Велосипед АТВ Kart
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

боја:
136 Линкови, 142 Линкови, 144 Линкови, 152 Линкови
Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
TCH136-25H
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
синџир диск

Најдобри понуди..