• Намалена цена
  • Неодамнешно
Креативни Керамика Кафе Млеко, Сок Од Лимон Чај Чаши Во Облик На Музички Инструмент Handgrip Home Office Drinkware
zoom_in

Креативни Керамика Кафе Млеко, Сок Од Лимон Чај Чаши Во Облик На Музички Инструмент Handgrip Home Office Drinkware

DEN 423.00 595.68

Количина на стоки
check Тековен


Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.94")
Пакет се Вклучени : 1x Керамичка Шолја Кафе
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние само брод потврдените адреса.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
Порцелански кригла првенство
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
Коска Кина
Бренд Име:
AIHOME
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Drinkware Тип:
кригла првенство
Тежина:
about 330g
Големина:
About 18*15CM
Карактеристики 1:
висок-квалитет, не-токсични
Карактеристики 2:
Добар роденденски подарок за дете/пријател
Карактеристики 3:
Исклучителна, креативните
Карактеристики 4:
За кафе, вода, млеко
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
Safe Пакет, со кутија

Најдобри понуди..