• Намалена цена
  • Неодамнешно
800ML Спортски Шише за Вода Сок од Лимон Флип Капак Овошје Infuser Вгради Шише за Вода Спорт Здравје Detox Шише за Вода за Патување
zoom_in

800ML Спортски Шише за Вода Сок од Лимон Флип Капак Овошје Infuser Вгради Шише за Вода Спорт Здравје Detox

DEN 210.00 236.16

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Може да се задржи
првобитна форма, дури и да издржат на висока температура од 200°C
Овошје носителот :
Материјал : КАКО
Безбоен и транспарентни термопластични смола,има висока температура отпор и хемиска отпорност
Спецификација :
Боја : Црна,Сина,Жолта,Розова
Големина : 6. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.5 cm(вклучени капакот)
Капацитет : 701-800ml
1 x Шише за Вода
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Бренд Име:
VKTECH
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Термо Изведба:
Никој
Број На Модел На:
шише за вода
сертификација:
CE / ЕУ
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Отворено Активност:
Турнеја
Стил:
Краток
Обликот:
Со Капак
Во Врела Вода:
Применливи
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Материјал:
PC и ABS
Боја:
Црна,Сина,Жолта,Розова
Големина:
6.8 x 24.5cm(included the lid)
Капацитет:
701-800ml

Најдобри понуди..