• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба Отворено Слободно време Виткање Анти-УВ Риболов Чадор Најдобар Дар За Човекот Beach Umbrella
zoom_in

Топла Продажба Отворено Слободно време Виткање Анти-УВ Риболов Чадор Најдобар Дар За Човекот Beach Umbrella

DEN 2280.00 2399.52

Количина на стоки
check Тековен


Топла Продажба Отворено Слободно време Виткање Анти-УВ Риболов Чадор Најдобар Дар За Човекот Beach Umbrella

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Бренд Име:
AhLoyalty
Шема:
Долго се справи со Чадор
Панел Материјал:
сребрена облога
Функција:
Сите во 1
Број На Модел На:
чадор-2017-9
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Метал
Големина:
>62cm radius
Производот:
риболов чадор

Најдобри понуди..