• Намалена цена
  • Неодамнешно
50МЛ Куче Маче Хранење Шише Миленичиња Куче, Мачка Bady Старечки Вода Млеко Фидер со Четка за Чистење Бесплатен превозот
zoom_in

50МЛ Куче Маче Хранење Шише Миленичиња Куче, Мачка Bady Старечки Вода Млеко Фидер со Четка за Чистење Бесплатен

DEN 88.00 88.32

Количина на стоки
check Тековен


добредојдовте на нашата продавница!
50МЛ Куче Маче Хранење Шише Миленичиња Куче, Мачка Bady Старечки Вода Млеко Фидер со Четка за Чистење Бесплатен превозот
Производи Опис
Функција :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да се разбере. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Висина : 12cm
Напомена :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
[xlmodel]-[производи]-[3973
Драг Пријател, ако сте руската клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !
Плаќање
1. Материјал : ПП Пластични
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAONMEISU
Тип На Објект:
Шишиња Со Вода
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Материјал:
Пластични
јачина:
50МЛ
Тип:
Кучиња
Потекло:
Кина
Dropshipping:
Поддршка
Продажбата на начин:
трговија на големо & мало

Најдобри понуди..