• Намалена цена
  • Неодамнешно
Платно Тексас Половината Престилка w/ Кожа за на Рака Barista Цвеќарницата Шанкер Готвач Угостителство Униформа Столар Работа носат Прилагодите Логото K67
zoom_in

Платно Тексас Половината Престилка w/ Кожа за на Рака Barista Цвеќарницата Шанкер Готвач Угостителство Униформа

DEN 1413.00 1487.52

Количина на стоки
check Тековен


Малку Се Прилагоди На Студиото
Ние ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Текстилни производи од висок квалитет за клиенти низ целиот свет.
Можеме да понудиме дилери и трговци на големо подобри услови. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Опис Купи 2 Добијат Дополнителни 10% Попуст (Купи 2 или повеќе исти предмети и ќе добиете дополнителни 10% попуст автоматски) Половина Должина Тексас/Платно Престилка со Вистински Кожени Ремени&Погодно Џебови.
Погоден за Униформи на Берберот,Barista,Шанкер,Бејкер,Готвач,Стилист,Фризер,Келнер/Келнерка,Цвеќарницата,Сликар,Градинар, Столар,Woodworker или Workwear на Салон,Пекарница, Кафуле,Ресторан,Хотел,Бистри,Tattoo shop,Занает работилница итн.
Боја : Кафена Платно,Црното Платно,Зелено Платно,Сина Тексас,Сиво Платно.
Големина : S,M,L
Ако Сакате да го Прилагодите Вашиот Сопствен Логото на Престилка :
1.Ве молиме испратете ни го вашето лого(псд/ai/cdr/jpg).
2.Ве молиме оставете порака за големината на логото картичка сакате(10*5.5 cm или 8*4cm)
3.Тоа трае 2-3 работни дена да се печати вашето лого. Слики Превозот
Вашата пратка ќе се организира штом вашата уплата е потврдена од страна на Aliexpress. Нормално, тоа трае 15-35 дена достави до вас.Следење на број ќе бидат испратени во потрага по некои детали. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачи си дозволат за сите дополнителни царински давачки и давачки.
Повратни информации&Врати Вашите повратни информации е многу важно за нас.Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви проблеми со производот,ние ќе го цениме ако можете да контактирате со нас, прво, наместо на отворање на спорот веднаш. Ние се достапни на Кинески работното време и треба да даде наплата ако тоа е нашата вина. - Ви благодарам многу и имаат пријатен ден!

боја:
Светло Сива Платно, Зелено Платно, Сина Тексас, Црното Платно, Браун Платно
Големина:
S No Logo Card, M No Logo Card, L No Logo Card, S Customized Logo, M Customized Logo, L Customized Logo
Употреба:
Neatening/Складирање
Тип:
Половината
Бренд Име:
LTSapronology
Стил:
Краток
Материјал:
Платно
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
K67
боја:
Црно Платно, Сина Тексас, Зелено Платно, Сиво Платно, Браун Платно
Пол:
Унисекс, женски, машки
индустрија:
Угостителство,Кетеринг,Ресторан,Хотел,Бистри,Кафетерија,Ресторан,Бар
Окупација:
Barista,Шанкер,Бејкер,Келнер,Келнерка,Готвач,Цвеќарницата,Сликар,Градинарот

Најдобри понуди..