• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Должина, Сина, Сива Тексас Престилка Barista Бејкер Бар Готвач Угостителство Униформа Берберот Цвеќарницата Сликар-Уметник Градинар Работа Носат Б11
zoom_in

Целосна Должина, Сина, Сива Тексас Престилка Barista Бејкер Бар Готвач Угостителство Униформа Берберот Цвеќарницата

DEN 1140.00 1199.52

Количина на стоки
check Тековен


Малку Се Прилагоди На Студиото
Ние ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Текстилни производи од висок квалитет за клиенти низ целиот свет.
Можеме да понудиме дилери и трговци на големо подобри услови. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Опис Купи 2 Добијат Дополнителни 10% Попуст (Купи 2 или повеќе исти предмети и ќе добиете дополнителни 10% попуст автоматски) Унисекс Сино/Сива Тексас Лигавче Престилка, со Лесен Џебови.
Погоден за Униформи на Берберот,Barista,Шанкер,Бејкер,Готвач,Стилист,Фризер,Келнер/Келнерка,Цвеќарницата,Сликар,Градинар, Столар,Woodworker или Workwear на Салон,Пекарница,Кафуле,Ресторан,Хотел,Бистри,Tattoo shop,Занает работилница итн.
Боја : Сина/Сива Слики Превозот
Вашата пратка ќе се организира штом вашата уплата е потврдена од страна на Aliexpress. Нормално, тоа трае 15-35 дена достави до вас.Следење на број ќе бидат испратени во потрага по некои детали. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачи си дозволат за сите дополнителни царински давачки и давачки.
Повратни информации&Врати Вашите повратни информации е многу важно за нас.Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви проблеми со производот,ние ќе го цениме ако можете да контактирате со нас, прво, наместо на отворање на спорот веднаш. Ние се достапни на Кинески работното време и треба да даде наплата ако тоа е нашата вина. - Ви благодарам многу и имаат пријатен ден!

боја:
Светло Сива, Сина
Употреба:
Neatening/Складирање
Бренд Име:
LTSapronology
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
Б11
Класификација:
Без Ракави Престилка
Материјал:
Тексас
боја:
сина, сива
Пол:
Унисекс, Машки,Женски
индустрија:
Угостителство,Кетеринг,Ресторан,Хотел,Бистри,Кафетерија,Цвет продавница
Окупација:
Келнер,Келнерка,Barista,Шанкер,Бејкер,Готвач,Цвеќарницата,Сликар

Најдобри понуди..