• Намалена цена
  • Неодамнешно
Март 2018 Производство/на Нови 450g/120x60cm 220v за Безбедност на Електрична Ќебе/Единствен Електрични Мат Тело Потоплите Грејач за Зима
zoom_in

Март 2018 Производство/на Нови 450g/120x60cm 220v за Безбедност на Електрична Ќебе/Единствен Електрични Мат

DEN 768.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен

120x60cm електрична ќебе само за еден peaple и децата! Производ големина : 120*60см Материјал : кадифен материјал Производ функција : Безбедно, Удобно, Меки се Префрлите тип : Термална Контрола Тип на Производ моќност : 50w Производ напон : 220v (50 HZ-60 HZ) ве Молиме да обрнете внимание за да : * се користи Само за под постелнината ќебе * не може да се мијат или хемиско чистење * не може да се користи ако влажни Забелешка : Постојат многу видови на цвет боја, ние ќе ја испорача стоката случајно, ви благодариме! Големината може да имаат 1-3 см грешка.
Вклучете обликот и бојата се различни,тие не се лоши квалитет! Ако живеете во Европа користење на Европскиот стандард приклучокот. Ние ќе ви испратиме Европскиот стандард приклучок за слободни. Ако вашата земја има потреба од Американски Стандардни приклучоци,British standard приклучок или Австралиските стандарди приклучокот, а потоа ние ќе ви испратиме соодветен стандард приклучоци за слободни.
Секој од нашите производи мора да бидат подложени на ригорозни тестирање, сите производи ќе биде жешко! Освен ако производот е скршен!

Спецификација:
220V 45W
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба:
Спална соба
сертификација:
CE
моќност:
Инсталација:
Преносни
Електричен Грејач Тип:
Други

Најдобри понуди..