• Неодамнешно
SOARIN Електрична Ќебе 150X180cm Електрични Ќебе 220v Манта Electrica Кадифен Електрични Душек Тело Потоплите Кревет
zoom_in

SOARIN Електрична Ќебе 150X180cm Електрични Ќебе 220v Манта Electrica Кадифен Електрични Душек Тело Потоплите

DEN 6132.00

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Боја случаен испорача
Функција:
Прилагодливи Термостат
Примена:
греење на елемент:
Греење Жица
Бренд Име:
FUGUIMAO
Инсталација:
Преносни
Употреба:
Дневна Соба,Спална Соба
Област Загрева:
Број на Брзина Settings:
>Fifth gear
моќност:
сертификација:
CE
Електричен Грејач Тип:
Електричното Ќебе
Големина:
150*180cm
моќност:
60W*2
Материјал:
Фланелен
Тежина:
2.4 kg
Производот:
Електричното Ќебе
Производ 1:
електрични еден ќебе
производот 2:
електрични апарати ќебе
Производ 3:
mantas electricas
производот 4:
манта electrica десетар
производ 5:
манта electrica

Најдобри понуди..