• Неодамнешно
NP-F970 Dual Channel Адаптер + BP-511 д-р-400 DC Спојка за Камера на Canon Дигитални Бунтовнички EOS 20D 20Da 30D 40D 5D 50D D30 D60
zoom_in

NP-F970 Dual Channel Адаптер + BP-511 д-р-400 DC Спојка за Камера на Canon Дигитални Бунтовнички EOS 20D 20Da

DEN 1435.20

Количина на стоки
check Тековен

Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. 1x USB - Micro USB кабел за Полнење NP-F сериски батерии.

Приклучок Тип:
5525
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
7.2 V-8.4 V
Употреба:
Камери
Број На Модел На:
DDA-E12

Најдобри понуди..