• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs Бесплатен превозот ЕУ Приклучок адаптер 17v 700ma 0.7 на 12w dc префрлување 17volt 0.7 amp 12 вати 17vdc ac/dc Адаптер снабдување
zoom_in

5pcs Бесплатен превозот ЕУ Приклучок адаптер 17v 700ma 0.7 на 12w dc префрлување 17volt 0.7 amp 12 вати 17vdc

DEN 2736.00 2879.52

Количина на стоки
check Тековен


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.7 на 12w dc префрлување 17volt 0.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. Тоа може да биде замена 17 V 700m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.Модел : ГД-WL1700700 2. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување.5pcs Бесплатен превозот ЕУ Приклучок адаптер 17v 700ma 0.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Сосема нов и висок квалитет. Порт големина : 5.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Кабел должина : околу 90cm
Пакет : 5 x Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Приклучок Тип:
EU
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
EU
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
Deongaree
Употреба:
Префрлување
Излезниот Напон:
17v
Број На Модел На:
ГД-WL1700700
dc џек:
5.5x2.1mm

Најдобри понуди..