• Намалена цена
  • Неодамнешно
2.4 GHz Smart Далечински Управувач 12 Копчиња FM4 Безжична Тастатура за Замена Црна Далечински Управувач За Android KODI ТВ/PC/Проектор
zoom_in

2.4 GHz Smart Далечински Управувач 12 Копчиња FM4 Безжична Тастатура за Замена Црна Далечински Управувач За

DEN 212.00 238.08

Количина на стоки
check Тековен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.4 G Безжична контрола;
Покажувачот се менува за да го вклучите или исклучите. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.4 G безжична технологија, висока стабилност;
Ниска потрошувачка на енергија екранот во мирување;
Plug and play, CD-ROM за инсталација е слободен, оптимизација и сопствени дизајниран за Андроид системот, да се постигне примената на интелигентни интеракција човек-компјутер,и зголемување на чувството на искуство. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Спецификации :
Копчињата сума : 12 Копчиња
Контрола на далечина : >=10 M
Батерија : AAA x 2(не се вклучуваат)
Режим на Власт Microampere, речиси и да нема моќ, во согласност со Европската "Енергетска Ѕвезда" еколошки стандарди
Боја Црна
Големина 151 x36 x20mm
Тежина : 40g 1 x Далечинска Контрола
1 x USB Приемник
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори,ТВ,Компјутер
Канал:
4
Бренд Име:
ALLOYSEED
Поддршка СТАН:
No
Безжична Комуникација:
RF
Број На Модел На:
98348
Фреквенција:
Други
тип 1:
12keys
тип 3:
2.4 GHz Безжична Тастатура

Најдобри понуди..