• Намалена цена
  • Неодамнешно
евтини цена на големо кристал пушењето цевка скапоцен камен за подарок
zoom_in

евтини цена на големо кристал пушењето цевка скапоцен камен за подарок

DEN 775.00 816.00

Количина на стоки
check Тековен


Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристал, природата кристално
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Број На Модел На:
YD-004
Тип На Производ:
пушењето цевка
Техника:
Врежан
Употреба:
Здрава пушењето
Тема:
пушењето цевка
боја:
шарени
дизајн:
Кориснички Работи на располагање
Пакување:
Меур хартија внатре и тешко брановидни кутија или дрвени случај надвор

Најдобри понуди..