• Намалена цена
  • Неодамнешно
симулација furs жолта&црвена мачка 14x13cm miaow мачка модел играчка ,полиетиленски смола занаети, дома декорација подарок a2485
zoom_in

симулација furs жолта&црвена мачка 14x13cm miaow мачка модел играчка ,полиетиленски смола занаети, дома декорација

DEN 725.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..