• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни Антички Црна Obsidian Египет Пирамида Paperweight Фенг шуи Египетскиот фигурини 8 см минијатури занает подарок за дома декор
zoom_in

Природни Антички Црна Obsidian Египет Пирамида Paperweight Фенг шуи Египетскиот фигурини 8 см минијатури занает

DEN 1180.00 1242.24

Количина на стоки
check Тековен

Природни Антички Црна Obsidian Египет Пирамида Paperweight Фенг шуи Египетскиот фигурини 8 см минијатури занает подарок за дома декор
боја : Црна
Име : Пирамида Во Египет
Материјал : Кристално
Големина : 50mm
Answer : ___________________________ Note : сите тие се земени од себе и производот е поубав од сликата, и ние може да ги прифати сите видови на дизајн,со нетрпение очекувам да соработуваат со вас, имате убав ден

1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Големина:
80mm
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TZ
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
is_custom:
Yes
Typ:
Fengshui
Употреба:
Декорација
Потекло:
Zhengjiang,Кина(копно)
боја:
Црна
Име:
египет пирамида
Големина:
80mm

Најдобри понуди..