• Намалена цена
  • Неодамнешно
Tooarts Метал Ткаење Добиток Статуетка Црвен Железо Уметнички Скулптури Figurine Современ Дом Декорација Додатоци Животинско Занает Подарок
zoom_in

Tooarts Метал Ткаење Добиток Статуетка Црвен Железо Уметнички Скулптури Figurine Современ Дом Декорација Додатоци

DEN 1693.00 2822.40

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Оваа iron-направени добиток е украсно уметнички дела направена од страна на современиот уметник. Добитокот се подигне своето право foreleg да се чекор назад и неговото тело навален нанапред, кои сликовито и целосно да се прикажува на добиток е dauntless интензитет. Исклучително плетенка со железни решетки, овој добиток уметнички дела conveys и чувство на steadiness и модата. Кафеава боја на метална површина и двете може да се спречи рѓа и прикажување на добиток е мирна личност. Тоа е дело особено погоден за вашиот затворен простор како студија, дневна соба и така натаму, која целосно може да го презентираат вашиот уникатен вкус и направи животот поубав.
Карактеристики :
Рачно изработени, метални скулптури.
Животната средина боја, бојата одговара на обликот совршено.
Нејзините моделирање се претера и полна со динамика, со цврста и стабилна основа.
Погоден за разни на затворен простор украси, како што се учат, дневна соба и така натаму.
Спецификации :
Материјал : Железо & Боја
Боја : Црвена
Објектот Големина : L31.5 * W12.2 * H18cm / L12.4 * W4.8 * H7.1in
Пакет Големина : L33.5 * W12.2 * H19.7cm / L13.2 * W4.8 * H7.8in
Објектот Тежина : 961g
Пакет Тежина : 1138g
Пакет Листата :
1 * Железо Скулптурата

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Tooarts

Најдобри понуди..