• Намалена цена
  • Неодамнешно
Човечки Череп Lifesize 1:1 Смола Реплика Медицински Модел Аквариум Украс Риба Резервоарот Waterscape Пештера, Ноќта На Вештерките Дома Декорација
zoom_in

Човечки Череп Lifesize 1:1 Смола Реплика Медицински Модел Аквариум Украс Риба Резервоарот Waterscape Пештера,

DEN 744.00 897.12

Количина на стоки
check Тековен


Човечки Череп Lifesize 1 : 1 Смола Реплика Медицински Модел Аквариум Украс Риба Резервоарот Waterscape Пештера, Ноќта На Вештерките Дома Декорација
Одличен прилог за ноќта на Вештерките партија
Совршен за masquerades, топки, костимот партии, carnivals, Mardi Gras и така натаму.
1.Риба ќе добиете повеќе да се забавуваат со мини замокот.
2.Посебни мистериозна боја печатени, висока симулации украси.
3.Со рамен смола дното, тоа може да стојат во вода, лесно и сигурно.
4.На Украс е направен од не-токсични смола материјал и го прави возбудлива украс во секој аквариум.
5.Збогатува вашиот aquascape преку обезбедување на интерес и се крие места за вашите риби. Материјал : Смола Тип : еко-пријателски смола Боја : Злато/Бела Големина : Должина : Околу. 7.87x5.91x4.53" / 200x150x115mm Боја : Како на слики прикажани Погоден за : Риба Резервоарот, Аквариум, ноќта на Вештерките партија Тежина : околу 0.54 kg
Бидејќи овој производ е рачно изработени, бојата ќе биде малку различен,големината ќе биде малку поинаква (within1-3cm),ве Молиме да се разбере 1pc во пена кутија

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Големина:
7.87x5.91x4.53 / 20cmx150cmx115cm
Количина:
1 Компјутер
Погоден за:
Риба Резервоарот, Аквариум Оркестарот Ноќта На Вештерките Дома Декорација
боја:
бело злато

Најдобри понуди..