• Намалена цена
  • Неодамнешно
5cm Гроздобер Бронза на Ѕвонење Париз, Ајфеловата Кула Figurine Статуа Легура Модел Оркестарот
zoom_in

5cm Гроздобер Бронза на Ѕвонење Париз, Ајфеловата Кула Figurine Статуа Легура Модел Оркестарот

DEN 30.00 34.56

Количина на стоки
check Тековен


100% сосема нов и висок квалитет на Европската романтична домот, е одличен елемент за да се создаде романтична, погоден за различни прилики, исто Така, може да го прати како подарок или сувенир на вашите пријатели/љубители/семејство Материјал : Алуминиум Боја : Како на сликата покажува Големина : 5cm Димензија : 5cm : 5 x 2.2 x 2,2 см Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Ајфеловата Кула Figurine x 1

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Метал

Најдобри понуди..