• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цртан филм Насликани Големи печатени Платно Слики Крава Масла Модерна Декорација Ѕид Уметност Дневна Соба Оркестарот Слики без Врамени
zoom_in

Цртан филм Насликани Големи печатени Платно Слики Крава Масла Модерна Декорација Ѕид Уметност Дневна Соба Оркестарот

DEN 216.00 416.64

Количина на стоки
check Тековен


Напомена :
Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам
Тип : Оваа ставка е отпечатена на платно,а Не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.можете да примате наплата во рок од 15 дена
пакет :
За фабрика:

Големина (Инчен):
8x8, 12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
RELIABLI УМЕТНОСТ
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
Chihuahuas, кравата и француски булдог уметност
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Употреба:
дома, бар,ресторан ,хотел ѕид декорација
Големина:
Customed Accepted

Најдобри понуди..