• Неодамнешно
1pcs Убава Вештачки Фан Обликувани Пластични Сушени Гранка Фабрика Дома Свадба Декорација Подарок Долго 45см широк 50cm
zoom_in

1pcs Убава Вештачки Фан Обликувани Пластични Сушени Гранка Фабрика Дома Свадба Декорација Подарок Долго 45см

DEN 272.64

Количина на стоки
check Тековен

висина : 18 инчен ширина : 19.6 инчен Материјал : пластични висина : 18 инчи
ширина : 19.6 инчен
Материјал : пластика
Повод : Wedding Style
packign : 1*Сува Гранка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
SAFEBET

Најдобри понуди..