• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кинески Сликар рачно изработени Апстракт во Злато и Црна Масла на Платно За Дневна Соба Оркестарот Чиста Рака Слика Пејзаж
zoom_in

Кинески Сликар рачно изработени Апстракт во Злато и Црна Масла на Платно За Дневна Соба Оркестарот Чиста Рака

DEN 1526.00 2880.00

Количина на стоки
check Тековен


1,Вашиот Маслото е рачно насликани ? A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
Се должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене) 3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство? A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10. да ги Прилагодите на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. 2,Како што пакет вашиот Маслото? А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно,навива за да ја испратите.000 компјутери модерни слики месечно. Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . други превозот начини, исто така, на располагање . Ние ќе го избере брза испорака за вас.
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото, превозот во тек . Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
Нашите servises
А 100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате. Нормално ние може да превозот да ги со вас во 5 дена. Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
F. Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. ако сакате изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.

Големина (Инчен):
50x60cm, 60x80cm, 60x90cm, 70x100cm, 70x120cm
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Апстракт во Злато и Црна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Huang Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
Смешни маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Најдобри понуди..