• Намалена цена
  • Неодамнешно
Уметнички Печати Слика на Платно HD Печатени Дома Декор Врамени ѕид уметнички слики Спреј Маслото Декорација Сирена AE0228
zoom_in

Уметнички Печати Слика на Платно HD Печатени Дома Декор Врамени ѕид уметнички слики Спреј Маслото Декорација

DEN 628.00 816.00

Количина на стоки
check Тековен

Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. Ние расте со вашата поддршка. Ние ќе се препратат на стоки или да направи реконструкцијата. По првото продолжување, ако уште не ја прими стоката кога потврда датум е приближува, ве молиме контактирајте со нас навремено пред отворањето на спорот. Ако таквите трошоци се направени, на клиентите ќе се бара да плати такса за себе, ние не ќе ги сноси трошоците, ве молиме да се разбере. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Повратните информации и да се врати политики : 1. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас, или во прилагодено производи или трговија на големо растојание. Нашите производи е се продаваат низ целиот свет. Ние ќе се прошири и датум на испорака. Ако стоката се изгуби или оштети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. По поставување на цел, ние ќе ја испорача производи до крајните корисници.

Големина (Инчен):
Size1, Size2
боја:
Формулиран, Врамени
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
AE0228
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Цртан филм
Бренд Име:
MYEYES STU
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди..