• Неодамнешно
Голема уметност постери Диносаурус Винил ѕид Налепници за бојадисана во ЖИВО позадина ѕид детска соба Tyrannosaurus оркестарот налепници mural
zoom_in

Голема уметност постери Диносаурус Винил ѕид Налепници за бојадисана во ЖИВО позадина ѕид детска соба Tyrannosaurus

DEN 316.32

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
1, може да биде отстранет;
2, животот водоотпорен;
3, двојно визуелен дизајн;
4, зелена Меур налепници.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : ПВЦ Боја : Како фотографија 1 PCS : 60x90cm Прекрасен украс за вашата дневна соба или децата DIY bedroom Декорација : ѕид/стакло/огледало/прозорец ќе се без сомнение ќе ви се љубовта
Метод на апликација : 1 : Сигурни дека се залепи површина е мазна површина, има конкавни и конвексни пати го одземе дел на кожата, или нема ембрионот боја не metope, не паста 2 : Изберете добар paste позиција, мора да се исчисти прашината и мрсна се soiled на маска за да се утврди дека површината суви и чисти. 3 : Дали едноставна планирање во паста цел, се разбира, исто така, може да преземе DIY според нивните желби. 4 : Да се вртат од налепница нежно со дното ставете хартија директно, без да трансфер филм, кога ставете стап во средината и потоа се сврти плочка прв притисок. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби. Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Бренд Име:
AWOO
Стил:
Американски Стил
Тема:
Цртан филм
Censor Кодот:
XH9217
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Име на производ:
Ѕидот Налепници
Сложувалка големина:
Бесплатни имагинација(DIY)
Производ материјал:
ПВЦ
Стил:
европа и америка
Инструкции:
Може да се залепи насекаде
Применливи:
седи соба, спална соба
Функција:
Развојот на доенчињата и децата когнитивна способност
безбедноста индекс:
Заштита на животната средина Не-токсични
Производство место:
произведено во Кина

Најдобри понуди..