• Неодамнешно
10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Минијатурни Лажни Јапонската Храна DIY Занает Декорација За Детска куклена куќа 22mm
zoom_in

10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Минијатурни Лажни Јапонската Храна DIY Занает Декорација

DEN 129.12

Количина на стоки
check Тековен

10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Минијатурни Лажни Јапонската Храна DIY Занает Декорација За Детска куклена куќа 22mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 22 mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
Свежо Градина
Тема:
Љубов
Користење на:
kawaii cabochon
Обликот:
Смола Flatbacks
Стил:
смола cabochon

Најдобри понуди..