• Намалена цена
  • Неодамнешно
за 22cm бели пердуви птица модел играчка,занаетите,градина декорација,дома мебел реквизити,подарок a2381
zoom_in

за 22cm бели пердуви птица модел играчка,занаетите,градина декорација,дома мебел реквизити,подарок a2381

DEN 717.00 852.96

Количина на стоки
check Тековен


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола надвор структура крзно&пердуви

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..