• Намалена цена
  • Неодамнешно
Акварел Фламинго Платно Уметност Печати Сликарство Постер, Ѕидни Слики за Домашна Декорација, Giclee Печати Ѕид Оркестарот
zoom_in

Акварел Фламинго Платно Уметност Печати Сликарство Постер, Ѕидни Слики за Домашна Декорација, Giclee Печати

DEN 144.00 187.20

Количина на стоки
check Тековен

Рамка Без Рамка / печатите Само Платно Материјал Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет Платно во цевка Тип Без рамка за печатење платно сликарство Големина 20cm X30cm X1 Pc
30cm X40cm X1 Pc
40cm X50cm X1 Pc
50cm X70cm X1 Pc
60cm X90cm X1 Pc
1inch=2.54 см
1cm=0.39 инчен Забелешка
1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно
3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина
и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
PS Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Големина (Инчен):
20X30cmX1PC без рамка, 30X40cmX1PC без рамка, 40X50cmX1PC без рамка, 50X70cmX1PC без рамка, 60X90cmX1PC без рамка
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
AWP9040
Медиум:
нормално мастило
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди..