• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ѕидот Decals Teapot Чај Време Кујна Кафе Дизајнот На Ентериер Home Art Mural Ѕид Винил Decal Налепница Детска Соба Оркестарот
zoom_in

Ѕидот Decals Teapot Чај Време Кујна Кафе Дизајнот На Ентериер Home Art Mural Ѕид Винил Decal Налепница Детска

DEN 298.00 350.40

Количина на стоки
check Тековен


Производот се Покаже и Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
70cmx59cm, 44cmx36cm, 59cmx49cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
a112
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
кујнски ѕид налепници
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Најдобри понуди..