• Намалена цена
  • Неодамнешно
vanzlife ткаенина switch налепници пастирски џеб со декоративен поклопец креативни мобилен телефон полнење штекер носителот заштита
zoom_in

vanzlife ткаенина switch налепници пастирски џеб со декоративен поклопец креативни мобилен телефон полнење

DEN 72.00 79.20

Количина на стоки
check Тековен


5456 Име на Производ : корејски село ткаенина switch налепници прекинувач поклопец со џеб Копче Кеса Кеса телефон полнење придружник Димензии : Должина 30.5 cm; ширина 21cm Материјали :
Крпа Пакување : PP Тежина : 20g Боја : Боја листа, факултативниот Резиме : Висок квалитет на текстил, ткаенини, меки и удобни, но кога се префрлате налепници, се префрлат на срцето грижа дома, таму се откажам торба погоре, но, исто така, стави некои мали остатоци

Стил:
Модерна
Класификација:
Вклучете Панел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
K3319
Материјал:
Платно
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Префрлете
Censor Кодот:
no

Најдобри понуди..