• Намалена цена
  • Неодамнешно
Handpainted Дрво, Маслото на Платно Езеро Birches Пејзаж Дома Декор Модерна Големата Слика за Соба Хотел Бар Декорација Уметност
zoom_in

Handpainted Дрво, Маслото на Платно Езеро Birches Пејзаж Дома Декор Модерна Големата Слика за Соба Хотел Бар

DEN 2239.00 4224.00

Количина на стоки
check Тековен


ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте не директно,Нашиот тим секогаш се тука за да прават нашите најдобри за услуга за вас.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно.
4,колку денови за испорака ?
А, тоа е ваше quanity . Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Дрвото Пејзаж Сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
PS : се Должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.
Повратни информации и Контакт со нас
1.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Големина (Инчен):
40X120CM, 50X150CM, 60X180CM, 70X210CM, 80X240CM, 90X270CM
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Традиционалната
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
дрвото маслени
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Видови:
100% handpainted на платно
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди..