• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кралот Големина Чиста Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Маслото на Платно рачно изработени Модерна Апстракт Маслото Зелена Слики
zoom_in

Кралот Големина Чиста Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Маслото на Платно рачно изработени Модерна Апстракт

DEN 1781.00 3360.00

Количина на стоки
check Тековен

000 компјутери модерни слики месечно. да ги Прилагодите на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. ако сакате изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
Нашите servises
А 100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате.
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото, превозот во тек .
Се должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . Ние ќе го избере брза испорака за вас. Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
F.
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ? A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. Нормално ние може да превозот да ги со вас во 5 дена. други превозот начини, исто така, на располагање . 2,Како што пакет вашиот Маслото? А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно,навива за да ја испратите. Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене) 3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство? A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.

Големина (Инчен):
50X60CM, 60X90CM, 70X100CM, 80X120CM, 90X120CM, 100X150CM, 110X180CM, 50X50CM, 60X60CM, 70X70CM, 80X80CM, 90X90CM, 100X100CM, 110X110CM
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Американски Стил
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
апстракт маслени
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
Смешни маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Најдобри понуди..