• Намалена цена
  • Неодамнешно
Секси Топли Очи Девојка Ѕид Налепници Тинејџерски Жена Decal За Дневна Соба Оркестарот Отстранлив самолепливи Ѕид Decal Топла Mural SA282
zoom_in

Секси Топли Очи Девојка Ѕид Налепници Тинејџерски Жена Decal За Дневна Соба Оркестарот Отстранлив самолепливи

DEN 239.00 318.72

Количина на стоки
check Тековен

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
28cm X 43cm
57cm X 89cm
73cm X 114cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

боја:
црна, црвена, кафеава, прилагодено боја
Големина:
57X89cm, 28X43cm, 73X114cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
SA282
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди..