• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шарени Пејзаж злато крајбрежје уште 5 парчиња дневна соба Декорација Платно Зајдисонце Слика на ѕид слика дома декор формулиран
zoom_in

Шарени Пејзаж злато крајбрежје уште 5 парчиња дневна соба Декорација Платно Зајдисонце Слика на ѕид слика дома

DEN 468.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница : 1.Рамка на владата : Формулиран 2.Стил : Европа 3.материјал : Висок квалитет на платно 4.Calligraphy и сликарство тип : Платно Слики 5.Тип : Печатени 6.Таму е 5cm бела граница во четири страни на секоја слика слика Истакна : 1.Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од страна на некои други одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 2.Сликата пакети се сите без рамки. Се надевам добиете вашиот убав разбирање. 3. 1 инч=2.54 см,1 cm=0.39 инчен Size1 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 size2 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 size3 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 size4 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1 30x50cmx1pcs 40x60cmx1pcs 40x60cmx3pcs 40x80cmx3pcs Било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.

Големина (Инчен):
големина 1, големина 3, 30x50cmx1pcs, 40x60cmx3pcs, големина 2, големина 4, 40x60cmx1pcs, 40x80cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
001
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Бренд Име:
Gohipang
Предмети:
Пејзаж

Најдобри понуди..