• Неодамнешно
Заедно Ќе Го Направи Семејство Ѕид Налепница Винил Цитати Дома Decal Букви Livingroom Соба Декорација Decar
zoom_in

Заедно Ќе Го Направи Семејство Ѕид Налепница Винил Цитати Дома Decal Букви Livingroom Соба Декорација Decar

DEN 192.00

Количина на стоки
check Тековен


11861 Препорачуваме Приближното Објект Големини : 10" См x 23" Широк (инчи) *Слика може да не ја одразуваат вистинската големина. Тоа може да биде поголем за прикажување цел. Тоа ви помага да се види на сите детали. Custom sizes се достапни. Ве молиме контактирајте ме за повеќе информации. (Цената зависи од големината на decal) Изберете боја на вашиот decal од нашата 30 убава винил бои! Проверете нашата боја на табелата во втората слика на листата. Ако не го гледате паѓачкото options за да ја одберете вашата боја на избор, ве молиме оставете белешка за време на исходот со вашата боја на избор. *Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот монитор прилагодувања ЗА НАШИТЕ DECALS √ Нашите decals се направени од Винил Материјал √ Нашите decals се умре сече — не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин). Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината. √ Decals се целосно пренослив, но тие не се обновливи. √ Тие можат да се применат на било каква мазна површина како не текстура ѕидови, прозорци, дигитални уреди, апарати за домаќинство и сл. Може да се применува нашето decals на автомобили (аспиратор, прозорец и страни) √ правиме Сопствени Дизајни и Наредби,, значи, ако имате некоја идеја само контактирајте ме јас ќе се обидам да дадам се од себе за да се направи тоа да се случи √ Брза испорака во safe пакет цевка ОВАА ЛИСТА ВКЛУЧУВА : - Винил ѕид decal - Чекор по Чекор Апликација Инструкции

боја:
Црна, Светло Сива, Портокалова
Големина:
57cmX26cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
5501
Бренд Име:
E ѕид
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..