• Неодамнешно
10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Животинско Цртан филм Мечка Јапонски Маскота DIY Занает Декорација Шарм 22*32-милиметри
zoom_in

10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Животинско Цртан филм Мечка Јапонски Маскота DIY Занает

DEN 129.12

Количина на стоки
check Тековен

10 Парчиња Смола Flatback Рамен Грб Cabochon Kawaii Животинско Цртан филм Мечка Јапонски Маскота DIY Занает Декорација Шарм 22*32-милиметри
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 22*32 мм
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Тема:
Маскота
Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
Свежо Градина
Користење на:
kawaii cabochon
Обликот:
Смола Flatbacks
Стил:
смола cabochon

Најдобри понуди..