• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кина е стара килибар, уникатен рак gourd, уметноста колекција и дома декор
zoom_in

Кина е стара килибар, уникатен рак gourd, уметноста колекција и дома декор

DEN 1157.00 1727.52

Количина на стоки
check Тековен

Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние имаме продавници во Кина. сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!
. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
добредојдовте во мојата продавница
>
Кина е стара килибар, уникатен рак gourd, уметноста колекција и дома декор Тежина : 136g
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Но, работите понекогаш се случи. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% .

Тема:
Животните
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Материјал:
Килибар

Најдобри понуди..