• Неодамнешно
нова Фабрика места евтини дрво фото рамка lcon на Свети Тома источна православна византиската црква, верска тековни настани
zoom_in

нова Фабрика места евтини дрво фото рамка lcon на Свети Тома источна православна византиската црква, верска

DEN 619.20

Количина на стоки
check Тековен

),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи. Јас верувам дека оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт : начин на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
. Е популарен меѓу религиозните луѓе.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
. Главно се користи за црквата декорација, домашна декорација.нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму.
Вовед : Висок Квалитет на слика рамки, дрво рамка. Оваа Икона на Свети Апостол Тома од страна на Deacon Матеј Гарет.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.Секој производ може да се нарача во согласност со MOQ, можете да изберете стил сакате да верски икона икони се меша.верски,Православната, Католичката црква, икони слики, и ние, исто така може да се прилагоди според клиент-испорачува слика.ние сме Кина Производство . Ако не добиваат пакет или има било каков проблем ,dnot грижете се, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го препрати или наплата.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас. Ви благодариме на соработката. Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден. Производот е убава, евтини.

со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
FMWD-49
Тип:
слика рамка
Стил:
верски,православни,византискиот
Големина:
14.5x16.5cm
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православната икона
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Материјал:
слики дрво рамка
Н W:
0.26 kg

Најдобри понуди..