• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња deers модел,полиетиленски&faux furs 16x21cm се подигне ногата зумира елени занаетите Фигурини проп,дома декорација играчка подарок a1826
zoom_in

2 парчиња deers модел,полиетиленски&faux furs 16x21cm се подигне ногата зумира елени занаетите Фигурини проп,дома

DEN 1200.00 1428.96

Количина на стоки
check Тековен


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве :

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..