• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Салата Е Мое Игралиште Цитат Ѕид Decals Спорт Фитнес Салата Уметност Ѕид Налепница Гира Ѕид Mural За Дома Декор W-1030
zoom_in

Топла Салата Е Мое Игралиште Цитат Ѕид Decals Спорт Фитнес Салата Уметност Ѕид Налепница Гира Ѕид Mural За

DEN 550.00 696.00

Количина на стоки
check Тековен

Производ Inforamtion : Број : W-1030 Големина : S : 42x80cm M : 57x108cm Заврши Големина зависи од тоа како ќе налепница тоа
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
622 црна, 615 сина, 607 црвена, 601 бела, 624 браун, друга боја избор
Големина:
57x108cm, 42x80cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
W-1030
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..