• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гранки На Уметноста Ѕид Налепница Дома Бебе Соба Посебна Спална Соба Оркестарот Расадник Бебе Дрво Модел Со Squrriels Симпатична Модели Mural Wm-587
zoom_in

Гранки На Уметноста Ѕид Налепница Дома Бебе Соба Посебна Спална Соба Оркестарот Расадник Бебе Дрво Модел Со

DEN 2148.00 2864.64

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 143x210cm за целата Pls избере 4 бои од подолу боја шема 1 боја за дрво гранки 1 боја за една половина од листовите 1 боја за друга половина од остава 1color за птици и squrriels

боја:
прилагодено боја
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
WM-587
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Тема:
Растенијата
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..