• Намалена цена
  • Неодамнешно
Убава Бебе Соба Дрво Уметност Ѕид Налепници Со Летаат Пеперутки Слатка Винил Ѕид Decal За Дома Девојки Симпатична Спалната Соба Оркестарот Wm-577
zoom_in

Убава Бебе Соба Дрво Уметност Ѕид Налепници Со Летаат Пеперутки Слатка Винил Ѕид Decal За Дома Девојки Симпатична

DEN 1426.00 1900.80

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 163x208cm Pls изберете 2 бои од подолу боја шема 1 боја за дрво и гранките 1 боја forbutterflies

боја:
прилагодено боја
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
WM-577
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..