• Намалена цена
  • Неодамнешно
Doberman Љубов Куче Мода Винил Decals Декорација Switch Налепници 2SS0490
zoom_in

Doberman Љубов Куче Мода Винил Decals Декорација Switch Налепници 2SS0490

DEN 34.00 55.68

Количина на стоки
check Тековен


2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Тема:
Животните
Број На Модел На:
2SS0490
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Вклучете Панел Налепници
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Налепница:
Вклучете Налепници

Најдобри понуди..