• Неодамнешно
свинче банка Златна сјајни Керамички Вкус Пари Кутија Керамички Монета Банка Дома Декорација Додатоци Мали Димензии 18*16cm
zoom_in

свинче банка Златна сјајни Керамички Вкус Пари Кутија Керамички Монета Банка Дома Декорација Додатоци Мали

DEN 825.60

Количина на стоки
check Тековен


Жива Свинче Банка Монета
Боја случајно испорака
Материјал : Керамички Функција : Свинче Стил
златна свиња сјајна свинче банка
Големина на : 18*16*14 CM Тежина : 310 g

Број На Модел На:
свинче банка
Бренд Име:
MEIBIN ЉУБОВ ПОДОБАР ДОМ
Обликот:
Свиња
Материјал:
Керамички
боја:
златната боја
Големина:
18*16*14cm

Најдобри понуди..