• Неодамнешно
од DHL, или ЕМС 100 пакет 100pcs/ Пакет Ѕид Налепници Ѕвезди Прозрачна Флуоресцентни Noctilucent Светат Во Темница За Деца Соби
zoom_in

од DHL, или ЕМС 100 пакет 100pcs/ Пакет Ѕид Налепници Ѕвезди Прозрачна Флуоресцентни Noctilucent Светат Во

DEN 5376.00

Количина на стоки
check Тековен


PS : Добредојдовте на нашата продавница,ние прифаќаме микс цел,ако ви треба било други количина или објект ,исто така можете да контактирате со нас,ние обезбедуваме не само подобар квалитет и побрза испорака,но, исто така, подобра цена! Ѕидот Налепници за Деца Бебе Соба Дома Декорација 3 D Прозрачна Ѕвезда Светат во Темница Карактеристики : Облик : Ронлив pentagram Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Светло Зелена Функција : 3 D Налепница Пакет : 100 +-5 парчиња/торба Сценарија : ѕидови, тавани и било мазна површина Оваа Photoluminescent Пигмент е еколошки. Сертификација : SGS. Јас т е голем дома декорација за спални соби, расадник соби, дете соба, итн. Како тоа функционира? Тоа adsorbs светлина и свети во темница. Па мора да се стави во сонцето да апсорбираат многу светлина. Или исто така можете да го вклучите светлото за да ја апсорбира доволно lamplight. Кога ќе го исклучите светлината и оди во кревет, тоа ќе светат во темница.

Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
1
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Чад Издувни
Стил:
Традиционален Кинески
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..