• Намалена цена
  • Неодамнешно
Северна Европа Едноставен и шарени креативна Декорација Дома Декоративни Керамички Хартија Кран Занаети Декорација Роденденски Подарок
zoom_in

Северна Европа Едноставен и шарени креативна Декорација Дома Декоративни Керамички Хартија Кран Занаети Декорација

DEN 1093.00 1214.40

Количина на стоки
check Тековен


превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти .
2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние ќе се прилагоди на начинот на транспорт, според износот на вашето купување , но во време на транспорт ограничувања.
5.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.
повратни информации 1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам. 3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
Глина
Стилизирање на екстериер:
Животните
Боја Класификација:
Зелена / Бела / портокал
Текстурата на материјалот:
Керамика
Име:
керамички хартија
Употреба:
Дома Декор
Користете 2:
Десктоп декорација
Користете 3:
Фотографија Реквизити

Најдобри понуди..