• Намалена цена
  • Неодамнешно
Симпатична Миленичиња Куче Личност Switch Налепници Цртан филм Животинско Decals 2SS0602
zoom_in

Симпатична Миленичиња Куче Личност Switch Налепници Цртан филм Животинско Decals 2SS0602

DEN 34.00 55.68

Количина на стоки
check Тековен

на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
2SS0602
Стил:
Цртан филм
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..