• Намалена цена
  • Неодамнешно
Отстранлив Танцување Девојка Уметничко Лизгање Ѕид Налепница Винил Спорт Фитнес Ѕид Decal Салата Ѕид Налепница За Дома Спална Соба Оркестарот W-1033
zoom_in

Отстранлив Танцување Девојка Уметничко Лизгање Ѕид Налепница Винил Спорт Фитнес Ѕид Decal Салата Ѕид Налепница

DEN 290.00 366.72

Количина на стоки
check Тековен

Производ Inforamtion : Број : W-1033 Големина : S : 44x48cm M : 59x65cm Заврши Големина зависи од тоа како ќе налепница тоа
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
622 црна, 615 сина, 607 црвена, 601 бела, 624 браун, друга боја избор
Големина:
59x65cm, 44x48cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
W-1033
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..