• Намалена цена
  • Неодамнешно
Уметноста Водопад Платно Сликарство Модуларен Слика 4 Парчиња Формулиран За Дневна Соба
zoom_in

Уметноста Водопад Платно Сликарство Модуларен Слика 4 Парчиња Формулиран За Дневна Соба

DEN 542.00 985.92

Количина на стоки
check Тековен

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Па ве молиме chek пакетот пред да го потпише.
2 Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако не го добиете објект откако ќе плаќа 20 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
3.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
повратни информации
1 : ние зависи од нашите задоволството на клиентите да successd , затоа , вашата повратна информација е од исклучително значење за нас
2 : ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации
3 : контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми
: 40 Сантиметри * 10 Сантиметри * 10 Сантиметри : 0. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Повратни информации и Контакт со нас
1 Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Големина (Инчен):
10x20cmx2 10x30cmx2, 20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx
Стил:
Модерна
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните

Најдобри понуди..