• Намалена цена
  • Неодамнешно
Neymar На Младинскиот Фудбал Ѕид Налепница Спортски Фудбалер Ѕид Decal За Момчиња Декор Барселона Постер Барса Позадина
zoom_in

Neymar На Младинскиот Фудбал Ѕид Налепница Спортски Фудбалер Ѕид Decal За Момчиња Декор Барселона Постер Барса

DEN 270.00 287.52

Количина на стоки
check Тековен

16 портокал. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб; Материјал : Животната средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја; Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму. Ние ќе ги обезбеди попусти за продажба на големо нарачки , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за котација.
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.

боја:
Црна, Црвена, Кафеава, Темноцрвена, Светло Сива, Темно Сина, Светло Зелена, Темно Сива, Зелена Drak
Големина:
97cmx56cm, 56cmx32cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Бренд Име:
aooins
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
P347
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
P347
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Резба (не-печатени), водоотпорен
Цел:
Фудбал фудбал Барселона Декорација
Се препорачува простор:
Детска Соба/Дневната Соба/Спалната Соба
Тема:
Neymar da Silva Сантос Помлад Винил Ѕид Decal Налепница
Заврши Големина:
L
is_customized:
Yes
Функција:
Табла Налепница

Најдобри понуди..