• Намалена цена
  • Неодамнешно
5Peice Ѕидното Сликарство Постер Зелено Дрво Вода Ѕид Уметност Платно Печатени Сликарство Слика За Дневна Соба Отпечатоци Оркестарот Ѕид Виси
zoom_in

5Peice Ѕидното Сликарство Постер Зелено Дрво Вода Ѕид Уметност Платно Печатени Сликарство Слика За Дневна Соба

DEN 554.00 1007.52

Количина на стоки
check Тековен

Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе примите вашата стока.
започнете
крајот
Шема и боја : Како на сликата покажува. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние не сме одговорни за било каква купување после тоа 7 дена.
Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака. ААА+ (платно печатени сликарство, а не рачно изработени сликарство)
Големина 1 инч= 2.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил. Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана. политика на враќање 1. Ние нема одговорност за Неточни превозот адреса . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка).
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude. Производи Опис & Show :
Сликарство
Големина : 20*35cm/2pcs, 20*45см/2pcs, 20*55cm/1pcs,
Големина : 30*50cm/2pcs.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, што може да прими надоместок, во рок од 15 дена. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.
Повратни информации : 1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
боја:
како на слика
Рамка:
Не врамени

Најдобри понуди..