• Неодамнешно
IN Нордиските стил деца цврсто дрво swan закачалка Половина боја облека полици за Детска облека продавница деца соба декорација
zoom_in

IN Нордиските стил деца цврсто дрво swan закачалка Половина боја облека полици за Детска облека продавница

DEN 624.00

Количина на стоки
check Тековен


IN Нордиските стил деца цврсто дрво swan закачалка Половина боја облека полици за Детска облека продавница деца соба декорација
Име : Цврсто дрво swan закачалка
Стил:Нордиските
Големина : 32x20cm+/-1 cm
Материјал : Дрво+ слика
Боја : Како на визуелната
Реден број:YR183 K
Пакување : polybag
Употреба : Облека закачалка Дома занает украс и фото реквизити
Ве молиме имајте во предвид цената само за камерата фото рамка само, ги исклучува било мали мали ткаенина топката s како во слика
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа, Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Бренд Име:
YRHCD
Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Дрво
Стил:
Нордиските
Бои:
Црна/Розова/Виолетова
Големина:
32x20cm+/-1 cm
Материјал:
Дрво+слика
реден број:
YR183K

Најдобри понуди..